0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

DumanSoft Akademi
Anasayfa Blog Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmalar için en iyi reklam Web siteleridir. Dünyaya açılan kapı olarak nitelendirilebilecek web siteleri için uygun ve farklı bir tasarıma sahip olmak demek rakiplerinizden bir adım önde başlayacaksınız demektir.

İyi bir tasarım sizlere çok şey kazandırabileceği gibi öncelikle farklı olmak isteyenlerin de en önemli tercihlerinden birisidir. Kurumsal firmaların doğru bir reklam ile müşteri potansiyelini artırabileceği kanıtlanmış bir gerçektir. Son yılların en iyi reklam şekli ise kesinlikle bir web sitesidir. Sadece kurumsal firmaların web sitesi olması gerekiyor diye bir kural yoktur. Küçük işletmeler bile web sitelerinin önemini çok iyi bildikleri için ellerinden gelenlerin en iyisini yapmaktadırlar. Yıllardır bilinen reklam yönetimleri artık tamamen rafa kalkacak duruma gelmiş ve web sitelerinin en büyük reklam ağı olduğu da bilinmeye başlamıştır.

 

Tasarımı oluşturulan bir sitesi dünyaya merhaba dediyse, kaliteli bir içerik ile görsel güzelliğini tamamlar ve SEO ile tanışır. Bu tanışmanın güzel bir arkadaşlık ile devam etmesi ise Google ile yapılacak olan işbirliği sayesinde gelişir.

 

Web sitesi yapmak günümüzde o kadar basit hale gelmiştir ki, bakkal, kasap, marangoz çırakları bile ben web sitesi yapıyorum diyebiliyor. Ancak her web sitesi iyi sonuç verecek diye bir şey söz konusu değildir. Bizim ekibimiz ile ortaya çıkacak olan web sitesi tasarımları ve SEO dostluğu ile birlikte istediğiniz kitleye ulaşması yüksek ihtimaller arasındadır. İş sadece web sitesi tasarımı yapmakla kalmayıp arka planda birçok işleminde devam etmesi gerekmektedir.  Yıllardır bize güvenen, bizimle çalışan firma sahipleri, güzel yorumlarını esirgemeyerek sürekli olarak bizleri yakın çevresindeki insanlara övgü ile bahsederek her geçen gün müşteri potansiyelimizi de artırmaktadır.

 

Günümüzde hazır şablonlar ve temalar ile yapılan site tasarımları ile birçok firmanın web siteleri ile pişti olmanızı sağlayabilir. A sitesi ile B sitesinin tasarımları aynı olduğu zaman C sitesinin farklı bir tasarıma sahip olması sonucunda C sitesinin bir adım önde olduğunu bilmelisiniz. Diğer rakiplerinize fark atmak ve farklı olduğunuzu göstermek için bizimle yapacağınız çalışmalarla ortaya çıkarılabilir.Bu yazı 511 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 1 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com

Firmamız 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.
© 2005 - 2021  DumanSoft Web Tasarım ve Reklam Ajansı.  Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF