0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Domain & Hosting
Anasayfa Hizmetlerimiz Domain & Hosting

Web sitesi yapmaya karar verdiyseniz ya da yaptırmak için firmalar ile görüşüyorsanız, doğru bir domain tercih etmeniz gerekmektedir. Domain aynı zamanda sizin markanızı taşıyacak olan bir etkendir. Domain almadan önce birçok konuya dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikle doğru firmalardan alışveriş yapılması tercih edilmelidir. Biz Domain firması olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren kuruluşlar arasında olduğumuz için bizi tercih etmemeniz için hiçbir neden yoktur. Domain register etmeden önce size birkaç tüyo vermek istiyoruz.
 

Kafanızda belirlediğiniz domaini almadan önce geçmişini mutlaka kontrol etmeyi unutmayınız. Geçmişte alacağınız domain birileri tarafından kullanılmış olabilir. Google tarafından ceza alıp almadığını kontrol ettikten sonra nasıl bir içerik yayınladığını da kontrol etmelisiniz. Her domain önceden kullanılmış değildir. Belki de ilk defa siz kullanacak olabilirsiniz. Domain alırken mutlaka firmanız ya da yapacağınız iş hakkında Keyword kelimeler barındırmasına dikkat ediniz.

 

Domain konusunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında aklınızda sorular yok ise; Sitemizde bulunan Domain Sorgulama alanından istediğiniz Domain ismini yazın ve internet dünyasındaki yerinizi almaya hızlıca başlayınız. Domain sorgulama ekranında çıkacak olan sonuçlarda istediğiniz domainin başkası tarafından alındığını gördüğünüzde farklı kelimeler ile tekrar deneme yapabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanmak sizin için profesyonelliğe bir adım atmışsınız anlamına da gelmektedir. Firmamızdan alacağınız domainler için geliştirilmiş olan profesyonel paneller ile artık işleriniz çok kolay ve çözüm odaklı olacaktır.

 

Hosting ’de Bizi Tercih Edin Problem Yaşamayın!

Şüphesiz Hosting web sitelerinin en önemli unsurlarından birisidir. Kalitesiz bir Hosting sitenizin kasılmasına, kapalı kalmasına, sayfaların yüklenememesi gibi sorunları ortaya çıkarmaktadır. Bir web sitesi için sayfanın geç yüklenmesi sitenizin Google tarafından hiç sevilmeyeceği anlamına gelmektedir. Hosting firmalarını iyi seçmeniz durumunda profesyonel sunucular ile çalışmış olursunuz. Bünyemizde bulundurduğumuz sunucular asla kapanmaz ve sizi yarı yolda bırakmaz. Bizden sağlayacağınız Hosting hizmeti ile profesyonel başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Hosting, VPS ve sunucularımızın özelliklerine bakmak için sitemiz içerisinde kısa bir gezinti yaparak ulaşabilirsiniz. Hosting sanal bir bellek olarak düşünülebilir. Özetle; Real hayatta kullandığınız Flash bellekler gibidir. Sadece sitenizin dosyalarını ( resim, video vb. ) saklanmasına ve hizmetin sorunsuz bir şekilde yayınlanmasını sağlamaktadır.

 

Hostingler, Linux ve Windows olarak iki grupta hizmet vermektedir. Burada hangisini tercih etmelisiniz size kısaca tüyo vermek istersek; ASP yazılımı ile ilgili web sitesi yapacaksanız Windows Hosting tercih edebilirsiniz. Linux kesinlikle ASP desteklememektedir. Günümüzde en çok tercih edilen yazılım ise PHP olarak bilindiği için Linux Hosting kullanmanız tavsiye edilmektedir. Hosting alırken birçok özellik karşınıza çıkacaktır. Bu işten anlayan biriyseniz bu özelliklerin ne olduğunu, ne işe yaradığını kolayca anlayabilirsiniz. Ancak ilk defa Hosting alacak kişiler için kısa bir araştırma yapmalarını tavsiye etmekteyiz.

Uygun Fiyatlı Domain ve Hosting İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 1 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com

Firmamız 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.
© 2005 - 2021  DumanSoft Web Tasarım ve Reklam Ajansı.  Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF