0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

İnternet Reklamcılığı
Anasayfa Hizmetlerimiz İnternet Reklamcılığı

Adwords Size Ne Kazandırır?

Google hizmetleri arasında oldukça popüler olan bir uygulamadır. Genellikle firma sahipleri tarafından kullanılması tercih edilmektedir. Adwords ile yapılan çalışmalar %100 olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Google ’un sunmuş olduğu bu reklamcılık hizmeti ile belirlediğiniz kelimelerde günlük olarak ya da saatlik olarak kotanız dolana kadar Google’da ön sıralarda olmanızı sağlamaktadır. Genelde bu hizmetten yararlanmak isteyen firmalar, bankalar, alışveriş siteleri olmaktadır. Örneğin, X bankasının yapmış olduğu bir kredi kampanyasını Google’da en ön sırada çıkmasını ya da Google’da sağ kısma yerleştirilmesi ile karışık alanlarda çıkmaktadır. Kısacası rekabete göre yeri değişkenlik gösterebildiği gibi sizin de tercihinizle sabitlenebilir.
 

Adwords kullanmak için geniş bir internet bilgisine sahip olunması gerekmektedir. Sizde firmanız için Adwords uygulamasını kullanmak istiyorsanız ve nasıl yapılacağı hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, bırakın bu işinizi de biz üstlenelim. Firmamız bu uygulama ile yıllardır iç içe olup başarılı bir şekilde profesyonel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kelime analizleri yapılarak size en çok yarayışlı olacak olan kelimeler belirlenir ve Google’da en ön sıralarda çıkmanız sağlanır.  Google Reklamları ile web sitenizin popüler olması an meselesi olduğu gibi aynı zamanda bizim sayemizde cebinizden çok paralar çıkmayacaktır.

 

Facebook Reklamları

Google Adwords ’ten sonra en çok tercih edilen reklam türü olarak bilinir. Facebook reklamları, sitenin haber kaynağında görüntülenebilmektedir. Facebook reklamlarına neden ihtiyacım var diyenler için birkaç önerimiz bulunmaktadır. Bilindiği gibi Facebook tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de sık ziyaret edilen siteler arasındadır. Aynı şekilde alışverişlerde internetin tercih edilmesi her geçen gün daha da çok artmaktadır. Bu sebeple en iyi reklam yöntemi internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Web sitenizi ya da firmanıza ait ürünleri binlerce kişiye ulaştırmak isterseniz bizden destek alarak başarıyı yakalayabilirsiniz. Adwords ve Facebook reklamları sayesinde daha çok kitleye hitap etmek, size çok şey kazandıracağı gibi gelişen teknolojide sizde yerinizi alın ve işinizi profesyonel ellere bırakın.  Facebook üzerinden vereceğiniz reklam yönetimini uzman kadromuz ile en iyi şekilde yönetmek bizim en sevdiğimiz işlerden birisi olduğunu ve gerçek anlamda size fayda sağlayacağını bilmenizi isteriz.

Sosyal Medya ve İnternet Reklamcılığı için Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 1 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com

Firmamız 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.
© 2005 - 2021  DumanSoft Web Tasarım ve Reklam Ajansı.  Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF