0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Web Tasarım
Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Günümüzde Web Tasarımı en iyi reklam yöntemi olarak tercih edilmektedir. İnsanlar bir firmanın geçmişini, yaptıklarını, yeterlilik belgelerini daha doğrusu firma hakkında merak ettiği şeyleri ilk olarak web sitesi üzerinden öğrenmektedir. Düşünüldüğünde bir firma personel alımı yapmak istediğinde, personel adayı ile görüşmesinden sonra aday ilk olarak internetten firmanın web sitesini kontrol etmektedir. Neredeyse tüm kategorileri dolaşarak firma hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Kısacası web tasarımı günlük hayatta en önemli ihtiyaçları beraberinde getirmektedir. Bugün akıllı cihazlar sayesinde her an her dakika web siteleri gezilmektedir. Web tasarımı birçok kodun birleşmesiyle ortaya çıkmaktadır. Aslında başarının anahtarı web sitesinin güzel olmasıyla oluşmaktadır. Bir tasarımda olması gereken en önemli şey grafiklerin size özel olmasıdır.

 

Web Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?
 

Firmaların yanı sıra hobi amaçlı ya da reklamlardan kazanç elde etmek için bilgilendirici içerikler barındıran web sitelerine de rastlamak mümkündür. Herkesin web sitesi olmasa da gün geçtikçe web tasarımı konusunda gerekli eğitimler alınarak öğretilmeye hız verilmektedir. Bizler Web Tasarım üzerinde yaptığımız çalışmaları gerek görsel, gerekse kodlar doğrultusunda sizin istediğiniz şablonu oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapan bir firmayız. Sizlerin bizden istediğiniz şeylerin ortaya çıkması için sizinle görüşmemizde görsel bir şablon hazırlayarak gerekli sunumlarla destekleyip nasıl bir şey istediğinizi sormaktayız. Ortaya çıkan şablon sitenin ana temasını ortaya çıkaracağı için sizin beğeninize sunmaktayız. Şurası olmamış ya da burası şöyle nasıl olur dediğinizde profesyonel ekibimiz ile sizin istediğiniz web sitesini ortaya çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Web sitesi yaptıracağınız firmanın daha önceki çalışmalarına mutlaka bakmalısınız. Sizlere sundukları referanslar sizin isteklerinize cevap verebilecek kapasite de olmuş mu diye kontrollerinizi yapmalısınız. Bizim çalışmalarımızı web sitemizde bulunan ‘’ Referanslarımız ‘’ kategorisinden kolayca görebilmektesiniz. Her firmanın kendisine ait bir logosu bulunmaktadır. Web sitesini güzel gösteren en önemli unsurun logosunun olduğunu unutmayınız. Bizim yaptığımız tasarım çalışmalarında logoların nereye ve nasıl yerleştirildiği uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek en iyi şekilde yerleşimi yapılmaktadır.

 

Siz Hayal Edin Biz Size Yapalım!
 

Sizlerde uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde web sitesine sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere sunulacak olan imkânlar dâhilinde hayal ettiğiniz tasarımlara hâkim olabilirsiniz. Firmanız ve sizin için en güzel şeyin Web Sitesi olduğunu unutmayın ve işinizi profesyonel ellere teslim edin. Bizler sizin için yaptığımız tasarımı size teslim ettikten sonra gerekli bakım ve güncellemeleri de üstlenerek sizi mağdur etmeyen firmalar arasındayız. İşimiz, işi teslim edip, ücreti aldıktan sonra ortadan kaybolmak değil aksine size daha iyi hizmeti sunabilmek için sürekli yanı başınızda olmayı tercih ediyoruz. Daha fazla bilgiye sahip olmak için bizi arayarak eğitimli müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerde bizi tercih edeceğinizin garantisini de vermekteyiz. Çünkü kendimize güveniyoruz.

Hala Bir Web Siteniz Yoksa Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 1 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com

Firmamız 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.
© 2005 - 2021  DumanSoft Web Tasarım ve Reklam Ajansı.  Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF