0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Şartlar ve Koşullar
Anasayfa Şartlar ve Koşullar

MÜŞTERİLERİMİZİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 

1 - Müşterilerimiz web tasarımının düzenlenmesi ve tasarlanması aşamasında gerekli olan resim ve yazılı dokümanları kendisi tedarik etmeli veya ettirmeli, resimleri bilgisayar ortamında veya yüksek kalitede bize ya ulaştırmalıdır. Müşterinin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmeden dolayı DumanSoft sorumlu tutulamaz.

 

2 - Müşterilerimiz, DumanSoft tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının DumanSoft' a ait olduğunu ve bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

 

3 - Müşterilerimiz, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu ve DumanSoft'un hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

 

DUMANSOFT'UN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 

1 - DumanSoft İnternet Hizmetleri Müşteri’nin tanıtım ve reklâm için ihtiyaç duyduğu yazılımları ve web sitelerini hazırlamakla yükümlüdür.

 

2 - Müşterinin web sitesinde veya yazılımda oluşabilecek sorunları en kısa sürede düzeltmek ile yükümlüdür. Bu düzeltmeler ile ilgili ücret talep etmemektedir.

 

3 - Müşteri tarafından talep edilen ek tasarımlar için, gerekli çalışmayı tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini kabul eder.

 

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 2 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com
© Copyright 2005 DumanSoft İnternet Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.