0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Trabzon Web Tasarım
Anasayfa Trabzon Web Tasarım

trabzon web tasarım

PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETİ


DumanSoft internet hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana kurumsal web tasarım, e-ticaret steleri ve seo danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz. Firmamız kurumsal bir firma olup tüm işlemler faturalı ve sözleşmeli bir şekilde yapılmaktadır. Tasarımlarınız önce demo olarak hazırlanır, beğendiğiniz taktirde tasarım devam ettirilip tamamlanır. Gelişen dünya da bulunduğunuz mevkiye bağlı kalmadan tüm dünyaya ürünlerinizi satarak müşteri portfoyünüzü kat ve kat arttırabilirsiniz. E-ticaret çözümlerimiz ile ürünlerini kolayca pazarlayıp, kredi kartı ile ödeme alarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmanız için kurumsal bir site hazırlatıp 7/24 ulaşılabilir hale gelebilirsiniz. Firmanız kapalı olsa da web siteniz 7/24 hizmet vermeye devam edecektir. Üstelik ek bir ücret ödemeden.

 

GOOGLE VE MOBİL UYUMLU WEB SİTELER HAZIRLIYORUZ

 

Hazırladığımız web sitelerin tümü %100 google uyumlu ve telefon,tablet gibi cihazlarda sorunsuz çalışabilen mobil uyumlu sitelerdir. Unutmayalım ki günümüzde internet kullanımının %85'lik kısmı telefon,tablet gibi pratik kullanılabilen cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Bu durumda hazırlanacak olan web sitesinin mobil uyumlu olmaması emeklerinizin çöp olmasına neden olabilir. Google ve mobil uyumlu siteler hakkında ayrıntılı bilgi için DumanSoft Akademi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ VE KOLAY KULLANIM

 

Firmanız için hazırlayacağımız web sitelerinin tamamı türkçe yönetim paneline sahip ve oldukça kolay kullanımı olan basit panellerdir. Yaptığımız siteleri uzman kişilerin yönetebileceği düzeyde değil, sitelerden hiç anlamayan müşterilerimizinde kullanabileceği kolaylıkda hazırlıyoruz. Böylelikle siteniz bittikden sonra sürekli birilerine muhtaç kalmanız gerekmiyor ve kendi düzenlemelerinizi kendiniz yapabiliyorsunuz.

 

TRABZON WEB TASARIM

 

Trabzon ilimiz için 10 yıldır web tasarım ve seo danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Trabzonun yanı sıra Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun gibi çevre illere de web tasarım hizmeti vermekteyiz. İster ofisimizde isterseniz de sizin firmanıza yaptığımız ziyaretler sonucu detayları görüşüp işe başlıyoruz. Profesyonel site uzmanımız sizi dinleyerek ihtiyacınız olan siteyi tespit ediyor ve size özel çözümler sunuyor. Firmamızda ihtiyacınız olmayan hiç bir hizmet, siz isteseniz dahi size satılmamaktadır. Amacımız işi bitirip kenara çekilmek değil, sizinle sürekli çalışarak firmanızı ileri seviyelere taşımaktır.

 

ÖDEME KOLAYLIĞI VE TAKSİTLENDİRME

 

Firmamızdan yapacağınız her türlü alışverişde ödeme kolaylığı sunmaktayız. Bu aşamada ister ödemenin yarısını iş başı yarısını iş sonu şeklinde ödeyebilir isterseniz de 12 taksite kadar kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Farklı ödeme kolaylığı isteyen müşterilerimiz ile detaylı görüşerek uygun ödeme programları hazırlanabilmektedir.

 

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 2 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com
© Copyright 2005 DumanSoft İnternet Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF