0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Trabzon Web Tasarım
Anasayfa Trabzon Web Tasarım

trabzon web tasarım

PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETİ


DumanSoft internet hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana kurumsal web tasarım, e-ticaret steleri ve seo danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz. Firmamız kurumsal bir firma olup tüm işlemler faturalı ve sözleşmeli bir şekilde yapılmaktadır. Tasarımlarınız önce demo olarak hazırlanır, beğendiğiniz taktirde tasarım devam ettirilip tamamlanır. Gelişen dünya da bulunduğunuz mevkiye bağlı kalmadan tüm dünyaya ürünlerinizi satarak müşteri portfoyünüzü kat ve kat arttırabilirsiniz. E-ticaret çözümlerimiz ile ürünlerini kolayca pazarlayıp, kredi kartı ile ödeme alarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmanız için kurumsal bir site hazırlatıp 7/24 ulaşılabilir hale gelebilirsiniz. Firmanız kapalı olsa da web siteniz 7/24 hizmet vermeye devam edecektir. Üstelik ek bir ücret ödemeden.

 

GOOGLE VE MOBİL UYUMLU WEB SİTELER HAZIRLIYORUZ

 

Hazırladığımız web sitelerin tümü %100 google uyumlu ve telefon,tablet gibi cihazlarda sorunsuz çalışabilen mobil uyumlu sitelerdir. Unutmayalım ki günümüzde internet kullanımının %85'lik kısmı telefon,tablet gibi pratik kullanılabilen cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Bu durumda hazırlanacak olan web sitesinin mobil uyumlu olmaması emeklerinizin çöp olmasına neden olabilir. Google ve mobil uyumlu siteler hakkında ayrıntılı bilgi için DumanSoft Akademi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ VE KOLAY KULLANIM

 

Firmanız için hazırlayacağımız web sitelerinin tamamı türkçe yönetim paneline sahip ve oldukça kolay kullanımı olan basit panellerdir. Yaptığımız siteleri uzman kişilerin yönetebileceği düzeyde değil, sitelerden hiç anlamayan müşterilerimizinde kullanabileceği kolaylıkda hazırlıyoruz. Böylelikle siteniz bittikden sonra sürekli birilerine muhtaç kalmanız gerekmiyor ve kendi düzenlemelerinizi kendiniz yapabiliyorsunuz.

 

TRABZON WEB TASARIM

 

Trabzon ilimiz için 10 yıldır web tasarım ve seo danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Trabzonun yanı sıra Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun gibi çevre illere de web tasarım hizmeti vermekteyiz. İster ofisimizde isterseniz de sizin firmanıza yaptığımız ziyaretler sonucu detayları görüşüp işe başlıyoruz. Profesyonel site uzmanımız sizi dinleyerek ihtiyacınız olan siteyi tespit ediyor ve size özel çözümler sunuyor. Firmamızda ihtiyacınız olmayan hiç bir hizmet, siz isteseniz dahi size satılmamaktadır. Amacımız işi bitirip kenara çekilmek değil, sizinle sürekli çalışarak firmanızı ileri seviyelere taşımaktır.

 

ÖDEME KOLAYLIĞI VE TAKSİTLENDİRME

 

Firmamızdan yapacağınız her türlü alışverişde ödeme kolaylığı sunmaktayız. Bu aşamada ister ödemenin yarısını iş başı yarısını iş sonu şeklinde ödeyebilir isterseniz de 12 taksite kadar kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Farklı ödeme kolaylığı isteyen müşterilerimiz ile detaylı görüşerek uygun ödeme programları hazırlanabilmektedir.

 

 

DENEYİMLİ WEB TASARIM AJANSI

 

Kurulduğu günden bu yana sektörün önde gelen web tasarım ve SEO ajanslarından biri olan şirketimizde, her biri alanında uzman web master ve yazılımcı çalışanlarımız görev yapmaktadır. Güncel internet sitesi kurulum teknolojileri ile son yazılım gelişmelerini yakından takip eden ekibimiz, sizin için en ideal web sitesini hazırlarken, aynı zamanda web dünyasında yaşanan gelişmelere paralel uygulamaları da hayata geçirmektedir. Bu sayede internet siteniz en güncel teknolojik alt yapılara sahip olup, ziyaretçileriniz tarafından keyifle kullanılabilen bir online platform haline dönüşebilmektedir.

Günümüzde her türlü firma, marka veya bireysel kullanıcı için, internet ortamında yer almak ve sesini duyurmak büyük önem taşımaktadır. Özellikle son dönemde bütün dünyayı etkisi altına alan pandemi süreciyle birlikte tüketici ve müşteriler, internet platformlarını daha çok tercih edip bütün ihtiyaçlarını internet servisleri üzerinden karşılamaya devam etmektedir. Böylesi bir ortamda özellikle ticari faaliyetlerle uğraşan, ürün veya hizmet satışı gerçekleştiren kuruluşlar, mutlaka internet ortamında varlığını sürdürmek durumundadır. Aksi halde rakiplerinden geride kalarak kaybolmaya mahkum hale düşmektedir. Bu yüzden Trabzon kurumsal web tasarım hizmetleri sunan firmamız, her bütçeye uygun fiyatlarla kaliteli ve kullanışlı internet siteleri hazırlamaya devam etmektedir.

Kendi bölgesinde köklü geçmişi ve deneyimli çalışan kadrosu sayesinde kısa sürede geniş bir müşteri kitlesi kazanan web tasarım ajansımız, popülerliğini tüm yurda yaymayı başarmıştır. Ülkenin dört bir yanından küçük ve orta ölçekli işletmeler ile bireysel markalar, kurumsal internet sitelerini yaptırmak için ajansımızın deneyimli web masterlarından destek almaktadır. Siz de işletmenizin ya da bireysel markanızın internet sitesini en başarılı şekilde kurdurup, sorunsuz bir şekilde online platformda internet kullanıcıları tarafından ziyaret edilmesini sağlamak istiyorsanız, firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz iletişim bilgilerini, web tasarım ve SEO hizmeti sunan ajansımızın kurumsal internet sitesi üzerinde görüntülemeniz yeterlidir.

 

 

KURUMSAL VE E-TİCARET SİTELERİ

 

Ürün ya da hizmet satışlarını, internet üzerinden yapmak isteyen firmaların bir numaralı ihtiyacı olan sanal mağaza kurulumu işlerinde profesyonel destek sunan ekibimiz, bu sayede firmaların satışlarını artırıp kar elde etmelerini de sağlamaktadır. Profesyonel web tasarım ajansı olarak müşterileri iş ortağı şeklinde gören ekibimiz sayesinde bütün işletmeler, aradıkları kaliteli ve kullanışlı e-ticaret sitelerine çalışmalarımız neticesinde ulaşabilmektedir. Yerel bazda ürün ya da hizmet satışı yapan işletmelerin dışında Türkiye’nin dört bir yanına da ürün satışı yaparak yüksek kar elde etmek isteyen firmalar da bu avantajlardan yararlanabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan web tasarım ajansımız, işletmelerin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüm sunabilecek e-ticaret sitelerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir. Siz de ticari alanda hizmet veren bir şirkete sahipseniz ve ürün – hizmet satışınızı online platforma taşıyarak satışlarınızda patlama yaşanmasını istiyorsanız Trabzon web tasarım ajansımızdan profesyonel destek alarak şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

• Sadece mesai saatleri içinde satış yapmak yerine internet üzerinden 7/24 satış yapabilme imkanı,

• Kullanıcı dostu tasarıma sahip sanal mağaza ile tüketicilere kolay satın alma ortamının sunulması,

• Hızlı ve basit kullanım ara yüzüyle geniş müşteri ağına hizmet verme,

• Sadece bölgesel satışlar yerine yurdun dört bir yanından müşteri kazanma imkanı,

• Sektördeki rakiplerin önüne geçerek daha fazla müşteri ve daha fazla satış yapabilme imkanı,

• İşletmenizin kurumsal marka değerini yükseltme ve adını sektörde daha geniş kitlelere duyurma imkanı,

• E-ticaret sitesi kurulumunda en yeni teknolojik alt yapılar ve yazılım çözümleri sayesinde öne çıkan, farklı web siteye sahip olma imkanı

Görüldüğü üzere günümüzde firmaların, küçük ya da orta ölçekli işletmelerin sanal mağazalara sahip olmasının pek çok önemli faydası bulunmaktadır. Her geçen gün artan rekabette öne çıkabilmek ve sektördeki rakiplerinden daha fazla satış yapabilmek için talep edilen tüm e-ticaret sitesi kurulum hizmetleri, alanında deneyimli web tasarım uzmanlarının görev yaptığı web ajansımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Siz de bütçenizi yormayan fiyatlarla kaliteli, kullanışlı, stabil çalışan ve müşterilerinizin ilgisini çeken görsellere sahip internet sitelerine ajansımızla ulaşabilirsiniz.

 

KONUMUMUZ


Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 1 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com

Firmamız 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.
© 2005 - 2021  DumanSoft Web Tasarım ve Reklam Ajansı.  Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF