SEO birçok kategoride kendisini geliştirdiği gibi sitelerinde bunu göz ardı etmeden geliştirilmesi gerekmektedir. SEO aslında arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Her geçen gün gelişen ve yanıltıcı algoritmalar ile kaçış içerisinde bulunan SEO değişik bir stratejiye hâkimdir.

Bu kaçışların sürekli olarak takip edilmesi gerekir. Bu takibi ise, SEO uzmanları sürekli olarak devam ettirmek zorundadırlar. ‘’ google ilk sıra’’ bu kelimenin günümüzde o kadar çok büyük bir yeri vardır ki; bunu başarmak her firmanın, her web sitesi sahibinin hayalidir. Kendi kategorisinde belirlediği kelimeler ile ön sıralara gelmek büyük bir marifet olacağı gibi büyük kazançlarında elde edilmesini sağlamaktadır.

 

Web sitenizin Google ile anlaşabiliyor olmasını anlamanız tamamen doğru ve bilinçli yapılan Seo ile mümkündür. SEO tarafıyla aranız yok ise, sitenizin SEO analizleri bile doğru dürüst yapılmıyorsa siteniz Google ile kesinlikle anlaşamıyor ve hiç araları da yoktur. Ortada sadece bir web tasarımı ile oluşturulmuş bir şablon ve kimsenin ziyaret edilmediği bir yer olarak bilinir.

 

Doğru kelime, uygun strateji ve başarılı optimizasyon ile siteniz Google gözünde önemli bir yere sahip olabilir. Bunun sonucunu ise Google’da ilk sıra olarak sonuçlandırabilirsiniz. Doğru yapılan SEO size kazanç kazandırabileceği gibi, yanlış yapılan SEO ise mevcut sıralamadaki yerinizi kaybetmenizi sağlayabilir. SEO sürekli olarak değişkenlik gösteren bir uygulama olduğu için, sürekli olarak güncel bir şekilde Google algoritmalarını takip etmek gerekmektedir. Sizin yıllardır doğru yaptığınız, doğru olarak bildiğiniz taktikler bazı durumlarda geçerliliğini kaybedebiliyor. Bu durumda sizin yapmanız gereken tek şey yenilikleri takip etmek ve Google ’un istediğini vermektir. Doğru bildikleriniz eğer yanlış olarak görülüyorsa SEO kendisini değiştirmiş ve bu bildiğinizi unutmanız gerektiğini bilmelisiniz.

 

Rakipleriniz sizden daha ön sıralarda ise, sitenize hiç ziyaretçi gelmiyor ise, sitenizden gelir elde edemiyorsanız, rakiplerinizin önüne geçmeyi kafanıza koyduysanız o zaman şuan doğru adrestesiniz ve uzman kişilerle çalışmanın vakti gelmiş demektir. Sizler için SEO kavramını en güncel şekilde takip eden SEO uzmanlarımız ile tanışma vakti gelmiş demektir.

 

Google ve sitenizin arkadaş olmasını istiyor ve rakiplerinize ben buradayım demek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeli ve daha fazla zaman kaybetmeden işlerinize başlamamız için komut vermenizi beklediğimizi bilmelisiniz.